References

- Partners 2018 -
Věra Pečínková TIC Brno

Mě osobně velmi těší, že jsme mohli pomoci dobré věci. Věřím, že všichni účastníci prohlídek města si z výkladu průvodců zapamatovali co nejvíce, i když už možná byli unaveni po předchozím náročném programu.

Rádi s Vámi budeme spolupracovat i při dalších ročnících Emil Open.

David Hradil SiteUp

Na letošní ročník Emil Open jsem se byl podívat společně s kolegou a oběma se nám akce moc líbila a jsme oba opravdu rádi, že jsme mohli přijít a vidět její průběh. O celé akci jsme se bavili i s ostatními členy týmu a všichni byli nadšeni. Počet účastníků byl za mě už letos obrovský, ale měl být ještě 1x větší, jak jsem slyšel. Je opravdu škoda, že financování nevyšlo, jak jste počítali. Pokud to bude v našich silách, rádi Vám příští rok pomůžeme i v této oblasti.

Jsme rádi, že služby, které Vám dodáváme, pomohly s organizací a věříme, že Vám ušetřily spoustu času a případných nedorozumění a komplikací.

Vážíme si spolupráce s Vámi a rádi s Vámi budeme pokračovat i v dalších letech.

Zbyněk Tomašík BRuNO family park

We are very happy the event went well and that we could support you. Do not hesitate to turn to us in the future. 

Eva Borová Zeelandia spo. s r.o.

Ráda bych celému organizačnímu týmu pogratulovala za sebe i za naši společnost k tak obrovskému úspěchu! Dovedu si představit, kolik práce, času, nervů a energie stojí příprava takto velké akce. Věřím ale také, že následný pocit z dobře vykonané práce, radost těch, pro které jste to všechno dělali a splněný cíl, musí všechny ty těžké chvilky převálcovat. Jsem si jistá, že ve Vás všech zůstane nádherný pocit euforie, entuziazmu a uspokojení. Velice si vážíme toho, co děláte a obdivujeme Vás za to! Je pro nás ctí být Vaším partnerem a moci alespoň částečně, nepřímo pomáhat lidem, kteří to opravdu potřebují, a kterým tato pomoc poskytne možnost realizace a osobního naplnění.

Marta Drápalová DELIKA lahůdky, s.r.o.

Your words of appreciation of our cooperation immensely pleased the whole DELIKA lahůdky, s.r.o. team. It would not be "fair" to appropriate the praise for myself. We are happy the Games´ participants liked our products and that we met your expactations.

We wish you nice days and all the best in your future projects.

- Partners 2017 -
Eva Luterová Emil Open photographer

You are a great organising team. It is a pleasure to cooperate with such people.

Ladislav Havel Rector, Mendel University in Brno

I was honoured to support your very successful event, even though not to the extent I would have liked. I assure you of Mendel University support for your future activities.

Emina Budurinová B02 and B04 blocks Manager, Lodging and Boarding of the University of Technology in Brno

I like to help with an event that has a purpose. I believe we will have the opportunity to cooperate again.

Jana Hradská Boarding and Lodging Director, Mendel University in Brno

Both my colleagues and I were pleased to help you organise the European Games. We are glad you were satisfied with the boarding and lodging we had provided. I believe it was not our last cooperation. I wish you success in what you do.

Renata Pavlicová Department Manager – Lodging Sector I, Masaryk University

I will be looking forward to our future cooperation.

Michaela Marksová Minister of labour and social affairs

On behalf of the Ministry of labour and social affairs I must express our great support of these Games. I highly admire the initiative and personal efforts that you put to the organisation of this important event each year. I wish you a lot of success in your next activities.

Zdeněk Čížek Boarding and Lodging Director, Masaryk University

Let me congratulate you on an extraordinarily successful event.

Pavla Wochová Boarding Manager, Mendel University in Brno

We like to help for a good cause. We look forward to helping organise another event.


Emil Open

Emil Foundation

Malinovského náměstí 603/4 602 00 Brno, Czech Republic IN 283 56 098 administered by the Regional Court in Brno, N340 www.emilnadace.cz